WAGNER TÖÖSTUSSEADMED
Uuri lähemalt
Previous
Next

WAGNER - maailma juhtiv tööstussüsteemide ja komponentide tarnija!

Tööstuslahenduste divisjoniga on WAGNER üks maailma juhtivaid tööstusliku pinnatehnoloogia süsteemide ja komponentide tarnijaid, kellel on laialdased kogemused erinevates tööstusharudes. Tööstuslikuks kasutamiseks pakume uuenduslikke värvi- ja pulbervärvimise süsteeme. Kõik värviga kaetavad sõidukid, puitpinnad, plastist ja metallikomponentidest toorikute pinnad ja kodutehnika saavad Wagner seadmete abil pikaajalise korrosioonikaitse. Wagner rahvusvaheliste kogemustega spetsialistid koostavad Teile individuaalselt sobiva lahenduse, mis tagaks ideaalse lõpptulemuse.

KarlBilder-Toostus-Wagner-Varvimine

Märgvärvimine

WAGNER pakub komponente ja lahendusi nii märgvärvide kui ka lahustipõhiste ja veepõhiste katete automaatseks ja käsitsi pealekandmiseks. Wagner tagab töökindluse, kestvuse ja protsesside usaldusväärsuse ja pinnakattekvaliteedi.

KarlBilder-Toostus-Wagner-Pulbervarvimine

Pulbervärvimine

WAGNER pakub laia valikut pulbervärvimiseks mõeldud vahendeid ja seadmeid. Neid lahendusi iseloomustab nende mitmekülgsus nagu kiire värvi muutmine, lihtne seadmete puhastus ja keskkonnasõbralikud pulbri taastamise süsteemid.

KarlBilder-Toosstus-Wagner-Liimimine

Liimimine ja tihendamine

Meie ühe- ja mitmekomponentsed liimi- ja tihenduslahendused võimaldavad mitte ainult uute materjalide ja parema kvaliteedi kombinatsiooni, vaid pakuvad ka võimalust vähendada toodete suurust ja kaalu lihtsustatud tootmisprotsessi käigus.

Meie lahendused Teie tootmisele

Kas olete puidu ja MDF-i, mööblitootja, majatehas, autotööstus, kaitsekatte või kodumasinate tootja: WAGNER Grupp oma kaubamärkidega WAGNER, Walther Pilot, Reinhardt-Technik ja CA Technologies pakub suurepäraselt kooskõlastatud tooteid ja lahendusi kogu vajaliku katte optimeerimiseks. Pakume täislahendust kõigile pinnatehnoloogiatele, et sobitada teie kasutatav materjal teie poolt soovitud märg- või pulbervärvide, liimide või muude vedelikega.

KarlBilder-Wagner-Autovarvimine-2

Autotööstus

Meie seadmed on sobilikud kasutada autotööstuses plastist ja metallist sise- ja väliskomponentide, sulamite, terasest velgede või dekoratiivosade värvimiseks käsitsi või tootmisliinina. Meil on pulbervärvimise valdkonnas lai valik rätsepatööna valminud lahendusi. WAGNER pakub vesi- ja lahustipõhiste materjalide komponente ja lahuseid käsitsi ja automaatseks pealekandmiseks. Peamised tegurid on usaldusväärne pinna- ja korrosioonikaitse.

Mööblitööstus

Puidust töödeldavate detailide katmine esitab vastavalt materjalile ka kattekihile erilised nõudmised. WAGNER aitab teil leida ideaalse lahenduse  – mitte ainult katmise, vaid ka puitpindade liimimise ja tihendamise osas. On palju erinevaid puidutooteid nagu looduslik puit, MDF, puitlaastplaat, multipleks. Töödeldavad puidust esemed võivad olla suured või väikesed, lahtiste detailidena või kokkupandud, kumerad või lamedad, vertikaalsed või horisontaalsed, lihtsa või keeruka kujuga. WAGNER pakub laias valikus tehnoloogiaid käsitsi ja automaatseks värvitöötluseks, tihendamiseks ja liimimiseks.

KarlBilder-Wagner-Toostus-Majatehas

Majatehased

Wagner seadmed on majade ja selle detailid tootmisel tähtsal kohal. Meie pakutavate lahendustega saab immutada ja värvida puidu, liimida puitdetaile ning toota liimpuitu. Meie seadmed toetavad nii ühe- kui ka kahekomponentseid materjale. Wagner tööstuslike seadmetega saab lihtsalt ja kergelt kokku panna enda vajadustele vastava lahenduse ning seda vajadusel jooksvalt täiendada.

Kodumasinate ja elektroonikakomponentide tootjad

Kodumasinad peavad vastama kõrgeimatele kvaliteedi- ja ohutusstandarditele. WAGNER pakub ideaalsete katte-, liimi- ja tihenduslahendusi optimaalsete tulemuste saavutamiseks –
mitte ainult visuaalse külje, vaid ka pindade kaitse osas. WAGNER Grupp pakub kodumasinate tootjatele rätsepatööna valminud lahendusi kvaliteetsete pindade ja usaldusväärsete tootmisprotsesside jaoks. Meie tooted katmiseks, liimimiseks ja tihendamiseks sobivad mitmesugustele erinevatele plast-, klaas- ja metallkomponentidele, elektroonilistele elementidele ja dekoratiivosadele.

Põllumajanduse, ehituse, mullatöö ja transpordivahendite viimistlemine

Selle tööstusharu süsteemikomponentide katteviimistlus peab vastama kõrgeimatele kvaliteedi- ja ohutusnõuetele. WAGNERi katte-, liimi- ja tihenduslahused tagavad kaitse ja välimuse osas optimaalsed tulemused. Antud valdkond ulatub veoautodest ja bussidest kuni kahveltõstukite, traktorite, kombainide, vagunelamute ja muude masinateni. Kõik need tooted vajavad spetsiaalset pinnakatet, mis peab vastu potentsiaalselt äärmuslikes kasutustingimustes (nt kaevanduses kasutatavad süsteemid) või mis peab vastama sarnastele nõuetele nagu autotööstus (näiteks veoautod, bussid, traktorid).

Tööstusliku infrastruktuuri kaitsmine

WAGNER pakub rätsepatööna valminud lahendusi sildade, konteinerite, torujuhtmete, tuule- ja päikeseelektrijaamade viimistlemiseks. Wagneri tööstuslike lahendustega tagatakse nõuetele vastav objektide kaitse ilmastiku, keemiliste ainete või soolvee eest.  Wagner lahendused on võimelised katma objekte kaitsvate katetega, mis vastavad kõrgeimatele nõudmistele, võivad olla mitmekomponentsed ja suure viskoossusega. Wagner seadmetega tagatakse maksimaalne kvaliteet pinnaviimistluses ja tänu kiirusele ja võimsusele ajaliselt minimaalse tööseisaku. Suurepärased tulemused saavutatakse isegi kõige karmimates töötingimustes (sh. nafta platvormidel).

Tööstusseadmed

Wagneril on olemas kõik tööstusseadmed, et panna kokku enda vajadustele vastav ühe- või kahekomponentne värvimise süsteem. Iga AirCoat tööstuspumpa saab kasutada nii eraldiseisvana kui ka neid omavahel ühendada kahekomponentseks süsteemiks. Niiviisi on vedelik ja kõvendi eraldatud süsteemis kuni need püstolist väljudes kokku saavad. Sellega on tagatud süsteemi järjepidev ja muretu toimimine ilma ummistuste ja tõrgeteta. Lisaks on ka tööstusseadmetel detailid, mis peavad vastu kangematele kemikaalidele. Tööstusseadmetega saab lasta kahekomponentseid värve, liime, õlisid, lakke, peitse, alküüd- ja lateksvärve, tuletõkkeid, hüdroisolatsiooni ning isegi PUR-vahtu. Wagner pakub komponente ja lahendusi vedelate lahusti- ja veepõhiste katete ning pulbriliste värvide käsitsi ja automaatseks peale kandmiseks. Wagner tööstusseadmed on kasutusel laialdaselt mööblitootmises, maja- ja laevatehastes, autotööstustes, kodumasinate tootmises ning puidu- ja MDF detailide toomiseks. Wagner on maailma juhtiv tööstusseadmete ja komponentide tarnija ning rahvusvahelised spetsialistid aitavad kokku panna just Sinu tegevuste jaoks vajaliku süsteemi.

Küsi julgelt ja me aitame koostada sobiva lahenduse!